Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu vodorovná
Obec Martin nad Žitavou

Školský rok 2007/2008

ŠPORTOVÝ DEŇ

Dňa 16. apríla 2008 v dopoludňajších hodinách sa v MŠ - Kalinčiakova, Zlaté Moravce, konali športové aktivity detí predškolského veku. Naša materská škola sa už po 12-krát zúčastnila tejto akcie s jedným dieťaťom predškolského veku, ktorým bol v tomto roku Andrej Brunclík. Športové aktivity sa posledné dva roky organizujú formou olympijských hier a nesú názov OLYMPIÁDA MATERSKÝCH ŠKÔL. Aj napriek nepriaznivému chladnejšiemu počasiu sa zo zlatomoraveckého okresu zúčastnilo takmer 40 detí.

Po oficiálnom otvorení deti niesli olympijskú zástavu a bol zapálený olympijský oheň. Deti boli rozdelené do skupín, ktoré boli rozlíšené farebnými vestami. Každú skupinu viedla učiteľka a absolvovala s nimi všetky športové disciplíny. Z množstva disciplín boli aj časovo sledované a v závere aj hodnotené tieto disciplíny - hod do koša, hod do diaľky, prekážkový beh. Priebeh celej olympiády povzbudzovalo obecenstvo a hudba spríjemňovala túto akciu.

Všetky zúčastnené deti obdržali ako spomienku na tento deň medailu. Po príjemne strávenom dopoludní bolo pre deti pripravené občerstvenie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

webygroup

dnes je: 21.8.2019

meniny má: Jana

podrobný kalendár

Turistický sprievodca pre Mikroregión podtribečských obcí

Záujmové regionálne združenie podtribečských obcí

Folklórny súbor Pelúsok vydal svoje prvé CD.

Záujemcovia si ho môžu zakúpiť za 3,50 € na obecnom úrade.


Copyright © 2007-2018 Obec Martin nad Žitavou
Všetky práva vyhradené

9664926

Úvodná stránka